Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto
EUR Košík

Katalógy na stiahnutie

SERT

Francúzska firma s bohatou históriou, ktorá je momentálne špičkou na francúzskom trhu a má aj významné postavenie na trhoch západnej Európy. Pre nás je to značka trošku neznáma, ale za 8 rokov pôsobenia  našej firmy sa stretávame s pozitívnymi ohlasmi našich zákazníkov, ktorí sa s dôverou obracajú na výrobky tejto francúzskej značky, ktoré sa vyznačujú veľmi pekným dizajnom a výbornou kvalitou. Kvalita je aj prioritou tejto spoločnosti čo potvrdzujú aj zvýšením záručnej doby pri vybraných výrobkoch až na 3 roky.

Pod značkou SERT nájdete sortiment pre všetky druhy lovu, navijaky, prúty, akciové sety, šnúry, silóny, podberáky, plastové krabice, čižmy, oblečenie a veľa iného pre bežných rybárov, za veľmi dobré ceny. Je tu aj bohatý sortiment na morský rybolov, čoraz populárnejší aj medzi našimi rybármi.

V minulom roku došlo k zmene vlastníckych vzťahov v spoločnosti. V tomto roku noví majitelia rozšírili portfólio značiek o špičkovú značku Garbolino, s ktorou na Slovensko prinesieme širokú ponuku deličiek a doplnkov k tomuto spôsobu rybolovu, bohatý sortiment na lov na plávanú, prívlač, ale aj muškárinu.

 

Hlavná stránka firmy SERT S.A. so značkami ktoré zastupuje tu.

 

Sakura

Divízia firmy SERT je špeciálkou pre milovníkov lovu dravých rýb a len vidieť katalóg je veľký zážitok. Prúty a navijaky s touto značkou sú vyrobené z komponentov najvyššej kvality. Uhlíkové vlákna Mitsubishi Carbon, Fuji očká a Fuji úchyty navijákov. Rok 2017 vynovená rada prútov Sportism, vznikla kombináciou najlepších vlastností prútov Sportism Neo a Shinjin Neo. Vynovená ucelená rada prútov Trinis.Rok 2015 v redizajnovanej rade prútov Sportism Neo prináša Sakura všetky tieto komponenty v nádhernom dizajne, ešte ľahšie a prepracovanejšie za naozaj skvelé ceny.

V katalógu nájdete gumené rybky a umelé nástrahy voblery zo Sakury. V roku 2014 Franck Rosmann uviedol novú sériu farebných odtieňov voblerov Real Live colection - už názov prezrádza že ide o čo najreálnejšie farebné spracovanie. Tieto voblery získali na rybárskej výstave v Nantes prvú cenu za inovácie 2013.

Nájdete tu aj veľmi praktické batohy a tašky určené na prívlač.

Katalóg 2018 si pozeráte postupne po stranách, takže ich nesťahujete do počítača. Na tejto stránke nájdete aj staršie katalógy.

Biwaa 

francúzsky výrobca prívlačvých nástrah nadštandardnej kvality s bezkonkurenčným účinkom. Na trhu sú len niekoľko rokov no výsledky v rôznych medzinárodných súťažiach presvedčujú o mimoriadnej kvalite týchto produktov. Na Slovensku sa každý rok zvyšuje počet spokojných zákazníkov, ktorí si skvele zachytali na produkty tejto značky.

Biwaa katalóg 2018

Prowess

 

Ďalšia divízia firmy SERT, špeciálka pre lov kaprov vyznačujúca sa špičkovou kvalitou a nadčasovým dizajnom. Prúty, navijaky, silóny, šnúry, stojany a rôzne doplnky na lov kaprov mimoriadnej kvality sú samozrejmosťou. Katalóg je rozšírený o zavážacie loďky špičkovej francúzskej značky Anatec. 

Katalóg 2018 si pozeráte postupne po stranách, takže ich nesťahujete do počítača. Na tejto stránke nájdete aj kompletnú ponuku produktov značky Prowess.

 

 

Garbolino

Divízia firmy SERT, špecializovaná hlavne na match,feeder,picker,pole, prívlač. Nájdete tu kompletné vybavenie od prútov cez navijáky, plaváky, oblečenie, tašky, kufríky, doplnky k typom rybárčiny uvedených vyššie.

Katalóg č1. 2018katalóg č2. 201si pozeráte postupne po stranách, takže ich nesťahujete do počítača. Na tejto stránke nájdete aj kompletnú ponuku produktov značky Garbolino

 

Katusha

Divízia firmy SERT zastupuje rybárske produkty pre sumčiarov. Nájdete to prúty a navijáky za veľmi priaznivé ceny vo vysokej kvalite spracovania.

Sunset

Ďalšia divízia firmy SERT ponúka produkty určené na morský rybolov. V ponuke nájdete prúty, navijáky a kompletný sortiment potrebný nielen pre morskú rybačku. Svoje si tam nájdu predovšetkým kaprári, ktorí zvažujú cestu k moru za rybami.

Katalóg 2018 si pozeráte postupne po stranách, takže ich nesťahujete do počítača. Na tejto stránke nájdete aj kompletnú ponuku produktov značky Sunset.

 

Traper

Spoločnosť TRAPER a jej klub je 6-násobným majstrom Poľska v love na plavák a na majstrovstvách sveta pravidelne dosahujú pekné úspechy. Naša spolupráca už 8 rokov úspešne funguje a za ten čas sa sortiment tejto značky niekoľkonásobne zväčšil a právom by som ich aj nazval „žralokom na trhu“. Ich sortiment zahŕňa okrem bohatej ponuky krmív, boiliesov, rôznych nástrah aj kompletný Carp Program a veľký výber doplnkov pre všetky spôsoby lovu rýb. V roku 2015 svoju ponuku rozšírili o prúty a navijaky vo veľmi dobrej kvalite.

Katalóg 2018 si pozeráte postupne po stranách, takže ich nesťahujete do počítača.

Úplnou novinkou roku od 2017 je široký sortiment produktov určených na muškársky rybolov

Katalog 2018 si môžete pozrieť kliknutím na odkaz

 

 

Molix

Talianska špecializovaná firma venujúca sa čisto len prívlači. Preto v jej ponuke nájdete širokú ponuku rôznych nástrah či už gumenných, alebo tvrdých. Z komplexného výberu si určite vyberie aj náročný rybár.

Katalógy Molix si pozeráte postupne po stranách, takže ich nesťahujete do počítača.

 

Pokiaľ Vás niečo zaujalo a nemáme to v ponuke zavolajte na t.č: 0905 594 956 alebo nám pošlite email na adresu

kmfishsport@kmfish-sport.sk